Porselen Çay Fincanları

Model: PER-RNR1288
(2)
Renoir Sevilla Çay Fincanı Seti
799,00 TL 619,00 TL

Porselen Çay Fincanları

Taç porselen çay fincanları ile çay saatleriniz artık daha keyifli geçecektir. Kalitesi ve tasarımıyla hem sizin hem de misafirlerinizin beğenisini kazanacak özellikte bu takımlar eşliğinde çay içmek oldukça iyi gelecektir. Şık, sade ve zarif bir tasarımın söz konusu olduğu bu takımlar mükemmelliği size sunmaktadır. Bu anlamda Taç porselen çay fincanları aradığınız tüm özellikleri buluşturan ürünlerdir.

Porselen Şıklığı

Taç porselen çay fincanları porselenin şıklığını ve zarafetini temsil etmektedir. 12 parçadan oluşmakta olup 6 kişiliktir. Önce çıkan seri Renoir Sevilla çay fincanı seti de porselenin güzelliğini gözler önüne sererken aynı zamanda beyaz rengin verdiği sadeliği de yansıtmaktadır. Taç porselen çay fincanları çay ikramınız sırasında tüm gözleri sunumunuza çevirecek ve oldukça beğenilecektir. Üstelik bulaşık makinesinde yıkanabilir özellikte olması temizlik açısından büyük bir avantaj sağlamaktadır. Böylece hem estetik tasarımları hem de pratik temizliği ile öne çıkan takımlar olmaktadır.

Taç porselen çay fincanları diğer Taç ürünlerinde olduğu gibi markanın güvencesi altındadır. İade ve değişim imkanınız bulunmaktadır. Güvenli ve kolay ödeme seçenekleri mevcuttur.  Bu açıdan siz de Taç porselen çay fincanlarını incelemek ve hakkında daha ayrıntılı bilgi almak isterseniz web sitemiz aracılığıyla bu isteğinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Samsun, Trabzon, Ankara ve İstanbul’da bulunan mağazalarımız aracılığıyla söz konusu ürünlere ulaşabilir ve Taç porselen çay fincanlarını kendiniz için satın alabilir veya sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.