Çift Taraflı Tava

Model: TAC-6322
(370)
Çok Satan
Taç Gravita Döküm Izgara ve Gözleme Tava 36 cm Siyah
Model: TAC-6326
(317)
Çok Satan
Taç Gravita Döküm Izgara ve Gözleme Tepsi 34cm Siyah
Tükendi
929,00 TL 649,00 TL
Model: TAC-3581
(1)
Çok Satan
Taç Waffle Tavası Siyah
Tükendi
599,00 TL 479,00 TL

Çift Taraflı Tava

Çift Taraflı Tava

Taç çift taraflı tavalar, kullananlara çok yönlü kullanım imkanı verir. Çok yönlü olmalarının yanı sıra kaliteli ve kullanışlı ürünlerdir. Izgara ve gözleme gibi yemekler yapılabildiği gibi waffle da hazırlanabilir. Et mühürleme işlemi için de kullanılabilirler. Bu yönleriyle bu tava çeşitleri oldukça avantajlı özelliklere sahiptir. Ayrıca Taç ürünlerinin genelinde olduğu gibi kesinlikle kanserojen madde içermemeleri sayesinde sizlere sağlıklı çözümler sunarlar.

Çok Amaçlı Tava Seçenekleri

Taç çift taraflı tavalar çok amaçlı kullanılabilir. Belirtildiği üzere et pişirme sürecinde kullanılabileceği gibi gözleme gibi hamur işlerinin yapımında da destek alınabilir ürünlerdir. Çizilmelere karşı hassas olmayıp, dayanıklı özelliklere sahiptir. Hem fırında hem de ocakta kullanılabilir şekilde olanları mevcuttur. Bu durum da çok yönlülüklerini kanıtlar niteliktedir.

Yapışmaz Yüzey Waffle Tavası

Taç çift taraflı tavaları arasına waffle tavasını da dahil etmek mümkündür. Artık tadı damaklarda kalan waffle sadece dışarıda yenilen bir lezzet olarak kalmayıp, evde de yapıp yiyebileceğiniz bir tat olacaktır. Böylelikle aileniz ve sevdikleriniz için waffle lezzetini sofranıza taşıyabileceksiniz.  Taç çift taraflı tavalarından biri olan waffle tavası birden fazla ayırıcı özelliğe sahiptir. İlk önce dahil olduğu kategorinin adından da anlaşılacağı üzere kullanıcısına iki yönlü kullanım imkanı tanımaktadır. Isı yayılımı açısından eşit düzeyde bir dağılım söz konusudur. Çabuk ısınma özelliği sayesinde mutfakta pratiklik dolayısıyla zaman tasarrufu sağlar. Üründe kullanılan bakalit sap sahip olduğu düşük ısı iletkenliği ile el yakmaz ve rahat bir kullanım sunar. Yüzey açısından yanmaz yapışmaz bir iç yüzeye sahiptir. Siyah renkte üretilmiş olup, ocak üstünde kullanıma uygundur. Genel olarak kullanımı kolaydır. Tavanın içine yerleştirilen yiyecekler iki yönlü olarak pişirilir. Temizlenmesi ise bulaşık makinesinde değil elde yıkama şeklinde gerçekleştirilmelidir. Burada önemli olan kullanım talimatlarına uymanın gerekliliğidir. Böylece ürünün ömrü daha uzun olmaktadır. 
Taç çift taraflı tavaları ve diğer ürünleriyle sizler için en iyisini sunmayı amaçlamaktadır. Bu doğrultuda kullanımı kolay ve nitelikli ürünler geliştirip üretmektedir. Ev mutfağı için kullanıma uygun olan ürünleri aynı zamanda yemek konusunda uzman isimler tarafından da sıklıkla tercih edilmektedir. Bu doğrultuda siz de arzu ettiğiniz takdirde Taç ürünlerini deneyebilir ve Taç markasının ayrıcalıklarıyla tanışabilirsiniz.