Taç Life Silex Multi Grill

Çok Satan

Taç Life Silex Multi Grill

Model: TAC-7830
Marka: Taç
Stokta Var
(6)
8.599,00 TL 6.599,00 TL
Kolay ve Güvenli Ödeme
Kolay ve Güvenli Ödeme
Tüm banka kartları geçerlidir. Kredi kartınıza 12 aya varan taksit imkanı, havale/eft, kapıda nakit veya kartla ödeme imkanı
Taç Garanti
Taç Garanti
Tüm ürünler 2 yıl Taç garantisi altındadır.
Kolay İade & Değişim
Kolay İade & Değişim
Beğenmediğiniz veya hasarlı ürünü iade/değişim yapabilirsiniz.

Silex Türkiye'de sadece TAÇ LIFE ile satışta!

Türkiye'de bir çok taklit ve benzeri satılan Silex, %100 Orijinal olarak Tek Yetkili Distribütör olan TAÇ LIFE güvencesiyle satışa çıktı.

Derece Ayarı

Derece ayar düğmesi, ihtiyaca göre 1 ila 5 arasında kademesiz olarak ayarlanabilir.

Sıcaklık ısı kademelerinin ayarı (bireysel olarak değiştirilebilir standart değerler)

 • Açma Kademesi: 1 – Derece: 45 Hazırlama: Sıcaklığı koruma
 • Açma Kademesi: 2 – Derece: 90 Hazırlama: Buğulama, çözme (eritme)
 • Açma Kademesi: 3 – Derece: 140 Hazırlama: Tost yapma ve kek pişirme
 • Açma Kademesi: 4 – Derece: 190 Hazırlama: Tüm et ve balık yemekleri
 • Açma Kademesi: 5 – Derece: 240 Hazırlama: Derin dondurma için yüksek randıman kademesi

Lütfen büyük porsiyonlarda kademe 5’i kullanarak kızartma işlemini yapınız ve kaynatırken ayar derecesiniz kademe 3-4’e indirmeye özen gösteriniz. Isı ayarı tamamen otomatik bir şekilde, monte edilmiş olan termostat vasıtası ile sağlanmaktadır. Aleti prize bağladığınızda, kontrol lambası yanar ve ayarlanmış olan dereceye ısı ulaştığında tekrar söner. 1 cm et pişirme süresi 1 dakikadır.

Esas Kurallar

Kızartılacak olan her ürünün her iki yüzü iyice yağlanmalı veya kısa bir süre yağ dolu bir kabın içerisinde bekletilmelidir. (Sıvı yağ, margarin veya sıvı kızartma yağı)

Kesinlikle hiçbir zaman ızgara levhalarını yağlamayınız, zira bu şekilde gereksiz duman ve koku oluşumunu önlemiş olursunuz.

Temizleme

Silex aletleri daha henüz sıcakken hem iç hem de dıştan temizlenmelidir. Mühürlü kızartma levhalarını ilk başlarda sadece mutfak bezi veya kağıdı ile silinmelidir. Pürüzsüz pişirme levhalarının – pişirme etkisi- yapılan bakıma göre yıllar boyu sürer. Esas olarak kızartma işlemi yağ ile yapıldığından, silex 610.15.004’ün kullanım esnasında, kızartma levhası üzerinde doğal bir bakır küfür oluşur (çok ince yağ kömür tabakası) ve oluşan bu tabaka, kızartma kaplaması telafi eder.

Silex’i ne kadar fazla kullanırsanız, doğal bakır küfü de o denli dayanıklı hale gelir ve bu sayede, daha sonra oluşan yanık ve kabuklaşmış artıkları bir ızgara ıspatulası yardımı ile kolay bir şekilde temizleyebilirsiniz. Bu artıkların düzenli olarak giderilmesi gerekir, aksi takdirde levhalar üzerinde kabuklaşmalar oluşur ve ızgaranın ısısı yoğun bir şekilde azalır! Yanlışlıkla kızartma yüzeyinin hasar görüp, parlayan yüzeylerinin oluşması, aletin işlevini herhangi bir şekilde engellemez.

DİKKAT

Fazla ısıtılmış yağ ve sıvı yağlar alevlenebilir. Aletin kullanımı ve yemek hazırlama işlemi sadece gözetim altında yapılmalıdır.

Doğal olarak silex 610.15.004 kullanımı esnasında sıcaktır.

Aleti kesinlikle suyun içerisine sokmayınız veya akan su altında temizlemeyiniz.

Çizilmeleri karşı önlem almak için metal temasında kesinlikle bulunulmaması gerekmektedir.

Çocukları özellikle yaklaştırmayınız!

Cereyan akımından ayırmak için fişini çekmeniz gerekir ve prizin ulaşım yeri engelsiz olmalıdır. Elektrik kablosu sadece yetkili uzmanlar (personel) tarafından değiştirilmelidir. Elektrik kablosunda arıza var ise aleti kullanmayınız. Elektrik kablosu, sıcak parçalar ile temas etmeyecek şekilde tutulmalıdır.

Ürünlerimiz zaman ayarlı prizler ve benzeri uzaktan kumandalı cihazlar ile kullanılamaz!

Teknik Özellikler

 • %100 Alman Üretimidir
 • 2 yıl garantili
 • 230 voltta 2000 W randıman
 • Çift anti yapışkan kaplama (yapışmayı önleyen kaplama)
 • Pişirme ve kızartma levhası
 • 340 x 220 mm
5
5 star-y-icon.svg
6
4 star-y-icon.svg
0
3 star-y-icon.svg
0
2 star-y-icon.svg
0
1 star-y-icon.svg
0
5
halime güneş
8 Haziran, 2023
diğer satış kanallarında bir tık daha pahalı ben taç'a güvenerek aldım ve daha uyguna aldım fiyat performansı alınabilecek en iyi elektirikli ev aleti diyebilirim
5
kevser çiçek
8 Haziran, 2023
ürün kullanım açısından çok kolay sadece lahmacun değil ben pankek de yaptım ekmek de yaptım ne yakma var ne de yapıştırma çok beğendim annem içinde aldım şimdi teşekkürler taç
5
doğancan yavaş
8 Haziran, 2023
yurtdışından akrabam almıştı orada ki fiyatla burdan aldıgım fiyat arasında dağlar kadar fark var çok kaliteli ve bu fiyata bu ürün kaçmaz alın aldırın tavsiye ederim
5
elif kartal
8 Haziran, 2023
çok beğendim kullanışlı bir ürün tavsiye ederim herkese
5
Nadir
31 Mayıs, 2023
lahmacunları artık evde yapabiliyorum hazır gibi pişiriyor valla harika bir ürün hem tost makinesi hem lahmacun makinesi daha ne olsun
5
Adem mutlu
2 Mayıs, 2023
çok güzel severek kullanıyorum
Henüz bu ürün ile ilgili soru sorulmadı..
Benzer Ürünler