Çay Takımları

Model: PER-EDA0002
(3)
Çay Bardak Seti Gold
899,00 TL 699,00 TL
Model: PER- OKSLAVLBR308E
899,00 TL 799,00 TL
Model: PER-GNC003
(1)
Paşabahçe Elysia 6'lı Cam Çay Bardağı
499,00 TL 299,00 TL
Model: PER-FAVMKR8070
Tükendi
779,00 TL 389,00 TL
Model: PER-FAVMKR8700
Çok Satan
Taç Boncuk 6 Kişilik Gümüş Çay Fincan Seti
Tükendi
999,00 TL 499,00 TL

Çay Takımları

Taç çay takımları ile çay saatlerini sabırsızlıkla bekliyor olacaksınız. Keyifle çayınızı yudumlamanızı sağlayan Taç çay takımları kalitesiyle kullanan herkesin beğenisini kazanıyor. Ayrıca sadece kalite açısından değil sektördeki yenilik ve gelişmeleri yakından takip eden tasarım anlayışıyla da pek çok kişinin takdirini kazanmayı başarıyor. Çeşitli özelliklerde olan çay takımları camdan üretilmiştir. Gold veya platin detaylarla bezeli olabilmektedir.

Çayı Keyifli Kılan Takımlar

Taç çay takımları camın tüm güzelliğini gözler önüne seren ürünlerdir. Ayrıca kusursuz tasarımıyla sizin ve sevdiklerinizin beğeneceği özellikte olmaktadır. Böylece sevdiklerinizle yapacağınız derin sohbetlere eşlik eden çaylarınızın sunumunu daha da anlamlı bir hale getirmektedir. Sadece 6’lı çay bardağı olarak satışta olabileceği gibi 6 adet çay bardağı ve 6 adet çay tabağı gibi takım halinde de olabilmektedir. Ayrıca desenli veya kulplu seçenekleri de vardır. 

Taç çay takımları için de iade ve değişim hakkınız bulunmaktadır. Ayrıca bu çay takımları da  2 yıl boyunca Taç garantisi kapsamındadır. Yine alışverişlerinizde kolay ve güvenli ödeme seçenekleri sunan Taç, kapıda nakit veya kartla ödeme imkanı da tanımaktadır. Kredi kartına 12 aya varan taksit seçeneği ve havale veya eft imkanı da sunulan diğer seçeneklerdir.Siz de Taç çay takımlarına ulaşmak ve satın almak isterseniz web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Ya da İstanbul, Ankara, Samsun ve Trabzon’da bulunan Taç satış noktalarına uğrayabilirsiniz. Böylece Taç çay takımları ile sevdiklerinizle uzun sürecek sohbetler edebilir, güzel anılar biriktirebilirsiniz.